Kullanıcı Adı
Şifre
   
  Web Hosting
 
   Hosting servisimiz ProMIN, ProSIM, ProMED, ProMAX adları ile müşterilerimizin farklı ihtiyaçları gözönünde bulundurularak farklı özellikler içeren dört farklı paketle hizmetinize sunulmuştur. Yazılımı şirketimizce geliştirilen ve Türkiye'de sadece ProDESTEK müşterilerince kullanılabilen ProPANEL (kontrol paneli) sayesinde müşterilerimiz hosting hesaplarını %100 online olarak yönetebilmektedir.

   Sabancı Telekom'un datacenter'ında konuşlanan sunucularımız, sürekli yedeklenen ve güvenliğin en üst noktada karşılandığı bir altyapıda çalışır. Hosting servisinde kaliteli hizmet sunabilmenin öncelikli şartı müşterilerimizin performans beklentisini en üst noktada karşılamaktır. Bu amaçla şirketimiz sunucu altyapısında rekonfigre ettiğimiz Dell PowerEdge 2650 serisini stabil, hızlı ve güvenilir olması sebebiyle tercih etmektedir.

  Domain Tescili
 
  .com, .net, .info, .org, .biz, .ws, .de uzantılı domainleri sitemizde online olarak kayıt edebilir, kayıt işlemi tamamlandıktan sonra ProPANEL'e giriş yaparak domaininize ait tüm işlemleri yine
%100 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. ProPanelimiz bu servisimizde de tüm ihtiyaçlarınızı sahip olduğu güçlü altyapı sayesinde kesintisiz karşılıyor ve müşterilerimize tescil ettikleri domainleri %100 kontrol etme imkanı sağlıyor.
  Elektronik Ticaret & Web Tasarımı
 
  Elektronik ticaret uygulamalarında sunulacak olan servisin kalitesi kullanıcıları site içerisinde ayrıntıya boğmadan, basit, anlaşılır hata mesajları ve kolayca doldurulup boşaltılabilen güvenli alış-veriş sepetlerini sağlamak ile mümkün olmaktadır. E-ticaret sitelerinin kullanılabilirlik fonksiyonu tasarım ve uygulama aşamalarında sonuca ulaştıran en önemli etkendir. Bilgi mimarlığı, kullanılabilirlik uzmanlığı gelişmiş ülkelerde bu fonksiyonun gerçekleştirilebilmesi için üzerinde uğraş verilen branşlardır. Şirketimiz e-ticaret uygulamalarında belirtmiş olduğumuz tüm bu özellikleri uygulayarak, size çalışan ve kazandıran bir mağaza sunmaktadır.
  Web tasarımı alanında faklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar, kurumlar için hazırladığımız profesyonel, özgün çalışmalarımız ve referanslarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  Dedicated Server
 
  Şirketimizce konfigre edilen sunucular Internet servis sağlayıcı omurgasında barındırılarak size tahsis edilmektedir. Barındırılacak sunucu için gerekli olan kabin, elektrik, network bağlantı altyapısı ve diğer tüm alt yapı gereksinimleri ProDESTEK tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmet için talep ettiğimiz ücret, sunucunun tipi, bağlantı hızı ve işletim sistemi özellikleri gibi farklı kriterler doğrultusunda değişmektedir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  Co-Location
 
  Mülkiyeti size ait olan sunucunun, kabin, elektrik, iklimlendirme, network bağlantısı gibi altyapı desteği ProDESTEK tarafından sağlanacaktır. Bu hizmetin bedeli, sunucunuzun boyutu ve tercih etmiş olduğunuz bağlantı hızına göre farklılık göstermektedir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.