Kullanıcı Adı
Şifre

Sıkça Sorulan Sorular (Güncelleniyor..)

Sözleşme Kapsamında Verilecek Hizmetler

 

MÜŞTERİ tarafından siparişi verilen hizmetin ücretinin tahsil edilmesinin ardından ProDESTEK aşağıda belirtilen hizmetlerin bir yada birkaçını sağlayacaktır.

a. Web Alanı : MÜŞTERİ ‘ye ait WEB HOSTING VE DOMAIN YÖNETİMİ

HİZMET SÖZLEŞMESİ ‘ ne aykırı olmayan her çeşit dosya, dosyaları yerleştirmek için açılan dizinler ile MÜŞTERİ' nin kullanımı için açılan elektronik postaların teslim alınmak üzere beklediği alan, MÜŞTERİ'ye verilecek hizmete uygun görülen bir sunucu bilgisayar sistemine yerleştirilip, diğer internet kullanıcılarının kullanımına sunulması ve iş bu sözleşmede belirtilen süre içerisinde saklanması hizmetidir.

b. FTP Şifresi :

MÜŞTERİ'ye ait dosyaların ProDESTEK Sunucularına aktarılması ve sunucuya giriş yapılabilmesi için “Ftp” şifresi verilir. ProDESTEK tarafından verilen bu şifre ile MÜŞTERİ dosya aktarımını gerçekleştirir ve web sitesini yayınlar.
Dosya transfer işlemleri ve bu transfer sırasında oluşabilecek tüm sorumluluk MÜŞTERİ'ye aittir.

c. E-mail (Elektronik posta) Hizmeti :

MÜŞTERİ'nin talep etmesi durumunda ProDESTEK tarafından MÜŞTERİ'ye internet posta kutuları kullanabilme yetkisi tahsis edilir.
Bu hizmet verilen Ftp şifresi ile sisteme girildikten sonra MÜŞTERİ tarafından kullanıma açılacaktır.
Kullanıma açılan posta kutularına gelen elektronik postalar MÜŞTERİ tarafından teslim alınıncaya kadar ProDESTEK ‘ e ait sunucularda bekletilecektir. Ancak virüs, spam veya teknik sebepler neticesinde doğacak aksaklıklardan dolayı bu hizmetin herhangi bir kesintiye uğramasından ProDESTEK sorumlu tutulamaz.

d. Kontrol Paneli Hizmeti :

MÜŞTERİ servislerimizden herhangi birini satın aldığı anda seçmiş olduğu kullanıcı adı ve şifresi ile kontrol panelimize giriş yaparak kendisine ait Domain, FTP, E-mail, Veritabanı gibi çok çeşitli servisleri yönetebilme hakkına sahip olur. MÜŞTERİ kullanıcı adı ve şifresini güvenle muhafaza etmekle sorumludur. Bu bilgilerin MÜŞTERİ tarafından üçüncü şahısların eline geçmesinden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan ProDESTEK sorumlu tutulamaz.

 
       İade Şartları Nelerdir ?
       Hizmet Şartları
       Uygulanacak Hükümler
       Fesih Hakkı
       Genel Hükümler
       ProDESTEK 'in Yetkileri
       ProDESTEK 'in sorumlulukları
       Müşterinin Sorumlulukları
       Ödemenin Yapılması
       Yapılann Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
       Açıklama
       Adres ve İletişim Bilgileri
       Sözleşmenin Tarafları