Kullanıcı Adı
Şifre

Sıkça Sorulan Sorular (Güncelleniyor..)

Ödemenin Yapılması

 

Ödeme iki türlü gerçekleşmektedir.

a-) HAVALE / EFT

Ödemenin havale/eft ile yapılması halinde MÜŞTERİ yapmış olduğu havale/eft ‘ye ilişkin dekontu ProDESTEK ‘e fakslaması gerekmektedir. Ödeme dekontunun iletilmemesi halinde oluşabilecek aksaklıklardan ProDESTEK sorumlu tutulamaz.

b-) Kredi Kartı

* Sistem, MÜŞTERİ'nin kredi kartından hizmet bedelini tahsil etmeden önce kendisine ait GSM numarasını girmesini ister. Kullanıcı GSM numarasını girdikten hemen sonra sunucumuz MÜŞTERİ'nin cep telefonuna onay kodunu gönderir. MÜŞTERİ'nin cep telefonuna sunucumuz tarafından gönderilen onay kodu sisteme girildikten sonra sistem kredi kartının satın alınacak hizmete ilişkin tutarı karşılayıp karşılamadığını kontrol eder. Eğer hizmet karşılanabilir durumda ise satın alınan hizmete ilişkin tüm servisler sunucularımızda sistem tarafından otomatik olarak oluşturulup kullanıcının hizmetine sunulur ve son aşamada ücret kredi kartından tahsil edilir.

* GSM numarasının ProDESTEK tarafından talep edilmesi alışveriş'in güvenli bir biçimde gerçekleşmesini sağlamak ve Fraud olaylarını engellemek içindir. ProDESTEK MÜŞTERİ'ye ait GSM numarasını gizlilik ilkeleri gereği üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerden doğabilecek anlaşmazlıklarda, onay kodunun gönderildiği cep telefonu numarasının sahibi alışverişi yapan gerçek kişi olarak kabul edilir.

 
       İade Şartları Nelerdir ?
       Hizmet Şartları
       Uygulanacak Hükümler
       Fesih Hakkı
       Genel Hükümler
       ProDESTEK 'in Yetkileri
       ProDESTEK 'in sorumlulukları
       Müşterinin Sorumlulukları
       Sözleşme Kapsamında Verilecek Hizmetler
       Yapılann Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
       Açıklama
       Adres ve İletişim Bilgileri
       Sözleşmenin Tarafları